MİKİ FARE BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Bebekler için miki fare bebek yeleği yapımı

Bugün sizlere yapımı oldukça basit olan ama gösterişli bir bebek yeleği modelinin yapımını göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu yelek modeli miki fare bebek yeleği olarak adlandırılmış şık bir model.

Tığ işi yelek modelleri için sizlere daha önce farklı anlatımlar sundum. Bugün yine yapımı oldukça basit olan çok şık bir tığ işi yelek modelinin yapımını video olarak sunacağım. Sunanın Elinden youtube kanalından aldığım bu video içerisinde yeleğin yapımı ile ilgili bütün detaylar çok güzel bir şekilde Suna Hanım tarafından anlatılmış. Bebekleri ve hatta çocukları için basit bir yelek modeli arayanlar mutlaka bu yeleğin yapımına göz atsınlar.

Miki fare bebek yeleği modeli için burada yapılan büyüklük 0 ile 3 ay arasında bebekler için oldukça ideal. Siz tığ numarasını büyülterek 3-6 aylık bebeklerin kullanacağı şekilde bir yelek modeli yapabilirsiniz.

Bebek yeleği yapımı için 1 yumaktan daha az Nako Lolipop serisinden bir ip kullanılmış. Tığ olarak ise 3,5 numara tığ kullanılmış. Tığ numarası büyültülerek daha büyük bebek yeleklerinin yapılması mümkün. Bunlar dışında düğme ve dikiş ipliği ile dikişi iğnesine ihtiyacınız olacak.

Tığ ile yapılan bu bebek yeleği modeli yapımı oldukça basit olan bir model. Videodaki anlatıma dikkat eden herkes rahatlıkla bu yelek modelini yapabilir.

Miki fare bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC9BLm75kHY3jpmsulyAWEHA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu