LORA İNGİLİZ TARZI BEBEK ŞAPKASI YAPIMI

Bebekler için şık ve farklı bir lora şapka yapımı

Bebekler için yapabileceğiniz çok şık bir örgü tulum modelini sizlere daha önce göstermiştim. Bugünde sizlere bu tulumun yanına yapabileceğiniz çok şık bir lora İngiliz tarzı bebek şapka modelinin yapımını göstermek istiyorum. Ben bu şapka modelini çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Lora İngiliz tarzı bebek şapkası modeli şiş örgüsü ile yapılan bir model. Burada yapılmış olan şapka 1 yaş için oldukça uygun bir model. Lora şapka modeli aslında istenilen örgü modeli ile yapılabilir. Burada Elif Hanım genel anlamda bu tarz İngiliz şapkaların nasıl yapıldığının anlatımını vermiş. Siz dilerseniz buradaki modeli kullanabilirsiniz dilerseniz farklı bir model kullanabilirsiniz.

Bebek şapkası modeli yapımı için burada Alize Baby Best markalı ip kullanılmış. Bir önceki yazımızda gösterdiğimiz tulumun ipinden kullanılmış ve güzel bir takım yapılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara veya 4 numara şiş kullanılabilir.

Şapkanın yapımı için video içerisinde çok güzel bir anlatım yapılmış. Elif Hanım her zaman anlatımlarında yapılan örgü işine dair bütün detayları veriyor. Bu sayede modeli zorlanmadan yapabilirsiniz.

blank

Bu şapka modeli de yapılırken 9 ilmek atılmış ve haroşa örgü yapılarak modelin yapımına devam edilmiş. Şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlarda buradaki anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan modeli çıkartabilirler.

Lora İngiliz tarzı bebek şapkası yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu