LALE MOTİFLİ YAZLIK BLUZ YAPIMI

Yazlık lale motifli bluz yapımı

Yazın kullanabileceğiniz örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek çok şık ve gösterişli lale motifli yazlık bluz modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Bu bluzun detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak vereceğim.

Yaz aylarında örgü işinden yapılan kıyafetleri aksesuarları kullanmayı seviyorsanız sitemizde yer alan diğer yazılara da göz atabilirsiniz. Sizlere her zaman yeni, farklı ve kullanışlı modelleri göstermeye alışıyorum

Bugün sizlere tığ işi yazlık bluz yapımını göstermek istedim Ben bu bluzu görür görmez çok beğendim sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm için bu bluzu sizlere göstermek istedim. Özellikle bluzda yer alan lale motifleri çok güzel olmuş. Siz lale motifinin yapımını öğrenerek farklı yerlerde yine bu modeli kullanabilirsiniz.

Yazlık lale motifli bluz yapımı için burada orta kalınlıkta yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek bir örgü ipi olan Kartopu Bambu Sakura markalı ipten kullanılmış. Siz dilerseniz yaz aylarında kullanılabilecek farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Tığ olarak ise 3,5 numara tığ kullanılmış.

Burada yapılan yazlık bluz 36-38 bedene uygun olan bir model. Video içerisinde verilen detaylara dikkat ederseniz daha büyük bir bluz yapabilirsiniz. Video içerisinde modelin yapımı ile ilgili ve diğer tüm detaylar ile ilgili bilgiler verilmiş. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan bu bluzu yapabilirsiniz.

Lale motifli yazlık bluz yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC9BLm75kHY3jpmsulyAWEHA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. LALE MOTİFLİ YAZLIK BLUZ YAPIMI için yorumda bulun

    LALE MOTİFLİ YAZLIK BLUZ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LALE MOTİFLİ YAZLIK BLUZ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.