LABİRENT PATİK MODELİ YAPIMI

Tığ işi labirent patik modeli yapımı

Bugün sizlere çok şık ve gösterişli tığ işi güzel bir patik modeli yapımı göstermek istiyorum. Kısa sürede farklı ve gösterişli bir patik modeli yapmak isteyenler bu modelin yapımına mutlaka göz atmalılar.

Tığ ile yapılan değişik patik modellerini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Daha önceki yazılarıma göz atarak değişik patik modellerinin yapımını öğrenebilirsiniz. Bugün sizlere göstermek istediğim patik modeli labirent patik modeli olacak. Ben bu modeli çok beğendim sizlerinde beğeneceğiniz düşünüyorum.

Labirent patik modeli yapımı için öncelikle patiğin uç kısmı yapılmış. Burada video içerisinde patiğin uç kısmının nasıl yapılacağı anlatılmış. Tığ ile patik ucu başlamasını bilmeyenler videodaki anlatımdan patik ucu nasıl başlanır bunu öğrenebilirler.

Patiğin uç kısmı yapıldıktan sonra labirent modelinin kurulumuna geçilmiş. Burada her sırada farklı renkte bir örgü ipi kullanılarak sık iğne yapılmış. İp değiştirilerek sık iğneler yapıldıkça aralarda da labirent modellerin yapımı gerçekleştirilmiş.

Tığ işi patik modeli çok basit bir şekilde ilerliyor. Labirent kısmını yapmak için sadece sık iğneler kullanılmış. Siz videodaki anlatıma dikkat ederseniz kolaylıkla modelin yapımını öğrenebilirsiniz.

Patik modeli yapılırken dikkat edeceğiniz tek detay labirent modellerini yapmak için video içerisinde verilen sayılara özen göstererek patiği işlemek. Onun dışında kesinlikle patiğin her hangi bir zor tarafı yok. Kısa sürede yapılabilecek bir model.

Labirent patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPQ_7UX-mzi-jYBPh0MghKQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu