KURTÇUK HAVLU KENARI MODELİ YAPIMI

Kurtçuk havlu kenarı yapımı

Şık bir havlu kenarı modelini daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha önce benzerini paylaştığım bu havlu kenarı modeli çeyizleriniz içerisinde havlu kenarlarında çok şık duracak bir model. Mutlaka modelin detaylı yapım aşamasını veren videoyu takip etmeyi ihmal etmeyin.

Daha önce sizlerle saçaklı havlu kenarı modeli yapımının detaylı yapım aşamasını gösteren bir video paylaşmıştım. Bugün sizlere göstermek istediğim havlu kenarı modeli ise kurtçuk havlu kenarı modeli.

Havlu kenarlarında şık duracağını düşündüğüm gösterişli modelleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Yapım aşamalarını da sizlerle detaylı olarak paylaşmak istiyorum ki daha çabuk modelin yapımını öğrenin . Ayrıca çeyizleri için hazırlık yapanlar kısa sürede farklı dantel modellerini çeyizleri içerisine ekleyebilsinler.

Kurtçuk havlu kenarı modeli yapılırken önce güzel bir dantel modeli yapılmış. Yapılan bu dantel modelinin uç kısımlarına ise zincir yardımı ile ince uzun saçaklar yapılmış. Yapılan bu saçaklar kurtçuk olarak adlandırılmış.

Burada kurtçuk havlu kenarı modeli yapılırken sarı renkte bir ip kullanılmış. Model çok şık ve gösterişli olduğu için dilediğiniz renkte ipler ile bu dantel modelini yapabilirsiniz.

30 tane zincir çekilerek burada modelin yapımına başlanmış. Siz videoyu takip ederek modelin detaylı yapım aşamasını öğrenebilirsiniz. Videoda çok güzel detaylı bir anlatım yapılıyor. Bu sayede zorlanmadan modeli kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Kurtçuk havlu kenarı modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu