KÜPE ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için şık ve gösterişli küpe çiçeği lif modeli yapımı

Çeyizleri için hazırlık yapanlar bugün göstereceğim küpe çiçeği lif modeli mutlaka göz atmanız gereken harika bir model. Bu lif modeli görenlerin tekrar tekrar bakacağı harika bir tasarım olmuş. Lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Lif modelleri için yeni ve farklı örmeleri bulup sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim lif modeli yine tasarım olan çok şık bir model. Çeyizleriniz için farklı lif modelleri arıyorsanız daha öncede gösterdiğim modellere göz atıp harka tasarımlar yapabilirsiniz.

Çeyizlik lif modeli yapımı için burada lif tabanında beyaz lif ipi kullanılmış. Tek renk beyaz lif ipi ile yapılan tabanın üzerindeki küpe çiçekleri için ise pembe ve mor lif ipleri kullanılmış. Yaprakların yapımı için ise yeşil lif ipi kullanılmış. Sizlerde farklı renklerde lif ipleri kullanarak bu modeli yapabilirsiniz. Tığ olarak ise 2 numara tığ kullanılmış.

Lif modeli yapımı için öncelikle beyaz lif ipi ile klasik bir çiçek taban yapılmış. Burada dilimli şekilde oluşturulan bu tabanın üzerine ise çiçekler yapılmış. Lif modeli yapım aşaması açıklanırken öncelikle beyaz lif ipi ile tabanın nasıl yapıldığı açıklanmış. Lif modeli yapmaya yeni başlayanlar bu tabının yapım aşamasını öğrenebilirler. Daha sonra ise tabının üzerindeki küpe çiçeklerinin yapımı ve eklenmesi açıklanmış.

Küpe çiçeği lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC38TJtTEVUJv9sqRP021Oog

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. KÜPE ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    KÜPE ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KÜPE ÇİÇEĞİ LİF MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.