KÜÇÜK MUSKALI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Havlu kenarı süslemesi için küçük muskalı iğne oyası yapımı

Havlu kenarı süslemeleri için yapılabilecek farklı el işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün ise küçük muskalı iğne oyası modeli yapımını sizlere detaylı anlatım olarak vermek istiyorum. Bu modelin yapımını aşağıdaki videodan takip ederek öğrenebilirsiniz.

İğne oyası modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. İğne oyasının yazmalar dışında süsleme olarak en çok kullanıldığı yerlerden birisi de havlu kenarı süslemeleri. Bugün benim sizlere göstereceğim model de havlu kenarına yapılmış.

İğne oyası havlu kenarı modeli yapımı için burada bir mutfak havlusu kullanılmış. Siz dilerseniz el havlusu için de bu modeli yapabilirsiniz. Hatta iğne oyasını yapmayı yeni öğrenenler buradaki anlatımı takip ederek yazma kenarı süslemeleri içinde bu modeli yapabilir. Model çok büyük olmadığı için yazma kenarında da şık duracaktır. Ayrıca mevlit örtüleri kenarı için de bu oya modeli yapılabilir.

İğne oyasının yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış. Modelde hem muska modeli yapılmış hem de aralarda küçük çiçekler yapılmış. Bu şekilde sade ama şık bir görünüm elde edilmiş.

Muskalı iğne oyası modeli için videoda yapım aşaması sırasıyla anlatılmış. İğne oyasını yapmayı yeni öğrenenler burayı takip ederek sorun yaşamadan bu güzel modeli kısa sürede yapabilir.

Küçük muskalı iğne oyası modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu