KOTON İP İLE RUNNER YAPIMI

Koton ip ile güzel bir runner yapımı

Bugün sizlere örgü işi olarak bir model ya da kıyafet anlatımı değilde güzel bir runner yapım modeli sunmak istiyorum. Ara sıra sizlere bu şekilde farklı el işlerinden bahsedip yeni modeller sunmak istiyorum. Bu sayede değişik el işleri yapabilirsiniz.KOTON İP İLE RUNNER YAPIMI

Bugün göstereceğim el işi modeli koton ip ile runner yapımı olacak. Runnerlar evlerde masa üstü süslemelerinde oldukça fazla kullanılıyor. Bunun dışında aynalı büfelerin önünde de kullanımı tercih ediliyor.

Burada gösterilen koton ip ile yapılmış olan runner modeli daha çok masa üzerinde kullanabileceğiniz tarzda bir model. Özellikle yazlık evinizde bu tarz bir runnerı süsleme olarak kullanabilirsiniz.

Koton ip ile runner yapımı için 5 numara tığ ve koton ip kullanılmış. Runner yapımı için büyük bir daire ve onun etrafına farklı büyüklükte daireler yapılmış. Yapılan bu daire motifler daha sonra bir araya getirilerek güzel bir runner modeli ortaya çıkmış.

Koton  ip ile runner yapımı için aşağıdaki videoda verilen detaylara çok iyi dikkat etmelisiniz. Bazı küçük detaylar bu runnerı yapmak için sizlere videoda verilmiş. Bu küçük detaylar runnerınızı doğru bir şekilde yapmanız için önemli.

Runner yapımı için basit bir tığ işi teknik kullanılıyor. Bu sayede tığ ile örgü örmeyi bilen herkes bu modeli kolaylıkla yapabilir. Aşağıdaki videoyu izleyerek modelin yapımını öğrenebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.