KOLAY ÖRGÜ BEBEK PATİĞİ YAPIMI

anlatımlı örgü işi bebek patiği

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından birisi patiklerdir. Kışın küçük büyük herkes ayaklarını ısıtmak için patikleri kullanır. Sizlere bugün kolay örgü bebek patiği modelinin detaylı anlatımını sunmak istiyorum.

Kolay örgü işi bebek patiği yapımı için bebe yünü kullanılmış ve 3,5 numara şiş ile örülmüş. Burada tek renk ip tercih edilmiş. Bu örgü bebek patiği modeli hem kız hem de erkek çocukları için yapılabilecek bir model. Hatta isterseniz daha büyük çocuklara göre veya kendinize göre bu patiği de yapabilirsiniz.

Şiş ile örgü örmeyi bilen bayanlar bu patiği kolaylıkla yapabilirler. Şiş ile örgü örmeye yeni başlayanlar için ise bu kolay örgü bebek patiği modeli örgüye başlarken iyi bir model olabilir.

Bebek patiği modeli yapılırken 50 ilmek ile başlanmış. Siz daha büyük bir çocuk patiği veya daha büyük kendinize göre bir patik yapacaksanız daha fazla ilmek atarak ayak ölçüsüne uygun büyüklükte başlayabilirsiniz.

Kolay örgü bebek patiği için sizlere detaylı anlatım videoyu yazımızın hemen altında veriyorum. İlerleyen zamanda oldukça farklı ve yeni patik modellerini sizlere sunmaya devam edeceğim.

Kolay örgü bebek patiği yapımı detaylı anlatım videosu:

kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İnternet üzerinden bulduğum özellikle bu şekilde detaylı anlatım içeren videoları sizlere sunmaya çalışıyorum ki istediğiniz modeli daha çabuk yapabilin. Ayrıca örgü örmeye yeni başlayanlar kolaylıkla farklı örgü tekniklerini öğrenebilsinler.

kolay-orgu-bebk-patigi

kolay-orgu-bebk-patigi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. kolay-orgu-bebk-patigi KOLAY ÖRGÜ BEBEK PATİĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    KOLAY ÖRGÜ BEBEK PATİĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOLAY ÖRGÜ BEBEK PATİĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.