KOLAY ÖRGÜ BABET YAPIMI

Anlatımlı örgü babet örneği

Bu soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık tutacak olan ve şık görünüme sahip olan kolay örgü babet yapmak ister misiniz? Bayanların ayaklarını oldukça zarif gösterecek olan örgü babet modelleri arasında sizler için en kolay olanı tercih ettik. Bu model ile kolaylıkla örgü babet yaparken aynı zaman da sevdiklerinize de yaparak hediye edebilirsiniz.

Kolay Örgü Babet Yapımı
KOLAY ÖRGÜ BABET YAPIMI

Yapılış şekli oldukça kolay olan bu örgü babet de gördüğünüz gibi düz bir örme şekli karşınıza çıkıyor. Videoda da sizlere nasıl yapılır konusunda ayrıntılara yer vermiş olsa da fotoğraflarla da kolayca yapmanızı sağlayacağız.

Kolay Örgü Babet Yapımı
KOLAY ÖRGÜ BABET YAPIMI

İki parçadan oluşmakta olan babet de birisi fiyonk görevi görürken diğeri ise babeti oluşturacaktır. Tabi ki siz bu babeti farklı renkler ile yaparak farklılaştırmanız da mümkündür. Bu model üzerinden giderek farklı şekiller de ortaya çıkarabilirsiniz.

İki parçadan oluşan kolay örgü babet yapımı konusunda fiyonk da oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle parçaları birleştirmede video sizlere destek olacaktır.

Kolay Örgü Babet Yapımı
KOLAY ÖRGÜ BABET YAPIMI

Ortaya çıkan sonuç ise sizlere sıcacık ve şık bir babet olacaktır. Örgü yapmayı seven kişiler için ideal ve kolay bir babet çeşitti olacaktır.

Sizlere bu tarzda yapılmakta olan kolay örgü modellerini sürekli farklı şekiller de paylaşacağız. Bu modellerin aynı zaman da ayağınıza göre ayarlarken çocuklarınızın da ayaklarına göre ayarlayarak onları da bu sıcaklığa ortak edebilirsiniz.

orgu-babet-ornegi
orgu-babet-ornegi

Kolay Örgü Babet Yapılışı Videosu;

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCVQsNGTOdXOHsnIRO_0DSyQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu