KOLAY KIZ BEBEK YELEK MODELİ YAPIMI

Kız bebekler için şiş örgüsü yelek modeli yapımı

Kız çocukları için yapılabilecek çok şık bir yelek modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim kolay kız bebek yelek modeli görenlerin dikkatini çekecek şık bir örgü işi olmuş. Yeleğin yapım aşamalarını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Bugün sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan bir bebek yelek modelinin yapımını göstermek istiyorum. Bu yelek modeli kız bebekler için yapılmış bir örgü işi. Yelek modelinin yapımı için Himalaya markasından Everyday Super Lux serisinden mor bir ip tercih edilmiş. Bu ipten buradaki ölçüler için 2 yumak ip kullanılmış.  Şiş olarak ise 4 numara şiş kullanılmış.

Kız bebek yelek modeli 2 yaş bebekler için yapılmış. Bu yelek modeli için 80 ilmek atılmış. Daha sonra 4 sıra haraşo örgü yapılmış. Yelek modeli yakadan başlanarak yapılmış ve tek parça olarak tamamlanmış.

Yelek modelinin yapımı oldukça basit. Video içerisinde her bir detay açıklanmış. Modelin kurulumu ve sayılar detaylı bir şekilde verilmiş. Daha önce şiş örgüsü ile örgü örmeyenler dahi videodaki anlatımı takip ederek bu yelek modelini yapabilirler.

Bugün gösterdiğim yelek modeli dışında daha öncede sizlere kız bebekler için yapılmış farklı modeller gösterdim. Bu yelek modellerini de inceleyerek farklı örneklerin yapımlarını öğrenebilirsiniz.

Kolay kız bebek yelek modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCaKiJP7UQgT8qc4u5A7XRiw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu