KOLAY HAVLU UCU MODELİ YAPIMI

Kolay ve şık havlu ucu modeli yapımı

Daha önce sizlerle farklı havlu ucu modellerini paylaşmıştım. Oldukça değişik ve yeni modelleri gördükçe sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün yine sizlere yapımı oldukça basit olan çok şık ve gösterişli bir kolay havlu ucu modeli yapımı göstermek istiyorum.

Havlu ucu modelleri için sizlere daha önce değişik el işleri göstermiştim. Sitemiz içerisinde yer alan modelleri incelerseniz çok şık havlu ucu modellerinin olduğunu göreceksiniz. Bu modellerin yapımını sizlere videolu anlatım olarak sunmaya çalışıyorum. Bu sayede kolaylıkla modellerin yapımını öğrenebilirsiniz.

Bugün size göstermek istediğim model ise tek renk ip ile yapılmış kolay ama gösterişli bir model. Tığ ile yapılan bu modeli tığ işi yapmayı bilen herkes rahatlıkla yapabilir. Tığ ile el işi yapmaya yeni başlayanlar dahi burada yer alan videoyu izlerse modelin yapımını kolayca öğrenebilirler.

Çeyizlik havlu ucu modeli arayanlarda bu modelin yapımına mutlaka göz atmalılar. Model kolay olsa da havlu kenarında çok şık duruyor. Ayrıca kısa sürede bitirilebilecek bir model olduğu için çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz birkaç tane havlu kenarına bu modelden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Havlu ucu modeli direk havlunun kenarına başlanıyor. Önce havlu kenarına tığ batısı yapılmış daha sonra modelin yapımına geçilmiş. Video içerisinde modelin yapımı ile ilgili bütün detaylar açıklanmış. Burayı takip edebilirsiniz.

Kolay havlu ucu modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu