KOLAY BOĞUMLU BEBEK PATİĞİ YAPIMI

Kolay bebek patiği yapımı

Bebek hazırlıkları yapanlar için çok şık bir bebek patiği yapımını bugün sizler için göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşaması video içerisinde anlatılan bu patiği zorlanmadan hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına yapabilirsiniz.

Boğumlu bebek patiği modeli kız çocukları için de erkek çocukları içinde uygun bir model. Renkleri değiştirerek harika patik modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Bebek patiği için bebe yününden biraz daha kalın olan bir ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. Siz ip kalınlığını kendi istediğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Boğumlu bebek patiği yapımı için 30 tane ilmek atılarak başlanmış. Daha sonra haraşo örgü yapımına başlanmış. Buradan sonra modelin yapımına geçiliyor ve arttırmalar yapılarak patiğin büyümesi sağlanıyor. Burada yapılan arttırmalar ile taban büyütülüyor.

Patiğin taban kısmı yapıldıktan sonra üst kısmına geçiliyor. Burada da yine çok güzel bir anlatım yapılarak patik modeli anlatılmış.

Boğumlu bebek patiği modeli yapımı için videoyu dikkatli bir şekilde izlemelisiniz. Çünkü patiğin taban kısmından başlanarak arttırmalar yapılıyor. Burada nasıl arttırma yapılacağı, kaç tane ilmek alınacağı detaylı bir şekilde anlatılmış. Modele baktığınız zaman çıkarabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ama burada anlatılan sayılar çok önemli.

Boğumlu bebek patiğinde boğumlu görünümün oluşması için de yapılan örgü işlemine dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Boğumlu bebek patiği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu