KOLAY BEBEK HIRKASI YAPIMI

Kız ve erkek bebeklere uygun kruvaze hırka yapımı

Bebekler için harika bir ceket modeli yapımını bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim kruvaze bebek hırkası hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapabileceğiniz çok şık ve kolay bir model.

Bebekleri için kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok şık ve yapımı oldukça basit olan bir hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Bebekler için daha öncede şiş örgüsü ile yapılmış olan farklı hırka modelleri göstermiştim. Bunun dışında şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler için ise tığ ile yapılmış olan modellerde gösterdim. Bunları takip ederek harika hırka modelleri yapabilirsiniz.

Bugün sizlere göstereceğim bebek hırka modeli 1-1,5 yaş bebeklere uygun bir model Tabi buradaki anlatıma dikkat ederek aha büyük bir hırka yapabilirsiniz. Bu model çok kullanışlı ve her yaştan bebek ve çocuk için oldukça ideal. Zaten video içerisinde çok güzel detaylı bir yapım aşaması verildiği için burayı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamadan dilediğiniz büyüklükte bir hırka modeli yapabilirsiniz

Bu hırka modelinin yapımına yakadan başlanmış. Burada hırka modelinin basit olması sağlanmış. Örgü işi yapmayı yeni öğrenenlerin kolaylıkla bu hırkayı öğrenmesi amaçlanmış. Video içerisinde örgüye yeni başlayanlar için detaylarda verilmiş.

Kolay bebek hırkası için burada Nako Elit Baby markalı ipin ebruli rengi seçilmiş. Siz dilediğiniz renkler ile hem kız hem de erkek bebeklere uygun olarak bu hırkayı yapabilirsiniz.

Kruvaze bebek hırkası yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu