KIZGIN KUŞLAR ÖRGÜ PATİK YAPIMI

Çocuklar için kızgın kuşlar patik

Çocuklar için farklı patik modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim patik modeli ise sevilen çizi kahramanalrdan olan kızgın kuşlar temalı güzel bir patik modeli.KIZGIN KUŞLAR ÖRGÜ PATİK YAPIMI

Tığ ile yapılacak farklı bir patik modeli arayanlar için bugün çok renkli ve güzel bir patik modeli göstermek istiyorum. Kızgın kuşlar örgü patik modeli küçük çocuklar için yapabileceğiniz çok güzel bir model.

Tığ ile örgü örmeyi bilen herkesin kolaylıkla yapabileceği bu patik modeli hem kız çocukları için hem de erkek çocukları için yapılabilecek bir patik modeli.

Burada kızgın kuşlar örgü patik modeli yapılırken taban kısmında keçe kullanılmış. Bu keçeleri hazır olarak alabilirsiniz. İsterseniz evde de siz taban kesip kullanabilirsiniz. Hazır aldığınız keçeler de delikler olduğu için daha rahat örebilirsiniz.

Kızgın kuşlar örgü patik modeli yapımında taban kısmından başlanarak neler yapılacağı video içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmış. Videoyu dikkatli bir şekilde takip etmeniz gerekir. Özellikle verilen sayılara çok dikkat edin.

Kızgın kuşlar örgü patik modeli yapılırken burada kullanılan renkler mavi ve gri örgü ipleri. Göz yapılırken beyaz ip kullanılmış. Gaga kısmında ise sarı renkte ip kullanılmış. Siz istediğiniz renklerde ipler kullanabilirsiniz.

Bu patik modeli bot şeklinde yapıldığı için çocukların ayaklarını daha sıcak tutacaktır. Ayrıca bu şekilde yapılan botlar daha şık duruyor.

Kızgın kuşlar örgü patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1d9vI7YndSo

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCshFdKti4WxYB-xjbfq3CeA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.