KIZ BEBEKLER İÇİN LOLİPOP BEBEK YELEĞİ MODELİ

Lolipop bebek yeleği modeli

Kız bebekler için yine çok şık ve gösterişli bir yelek modelinin yapım aşamalarını sizlere video ile sunmak istiyorum. Kız bebekleri için hazırlık yapan bayanlar mutlaka bu yelek modeline göz atmalılar. Ayrıca örgü işi yapıp satanlarda bu yelek modelini yapabilirler.

Lolipop bebek yeleği modeli adından da anlaşılacağı gibi çok tatlı pembe rengin tonları ile yapılmış olan bir yelek modeli. Örme sırasında yapılan uygulamalar ile yelek sanki bir elbise gibi duruyor. Bu yönden de çok gösterişli bir model.

Lolipop bebek yeleği modeli yapımı için Kartopu Baby markalı %100 akrilik özellikteki ipten pembe ve açık pembe renklerinde iki farklı ip seçilmiş. Bu iplerden birer yumak yeterli olacaktır. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış.

Bebek yeleği modeline ilk baktığınız zaman zor olduğunu düşünebilirsiniz. Ama aslında basit bir örgü modeli ile yapılıyor. Burada dikkat edilmesi gereken detay renk geçişlerini doğru yapmak ve ön kısımdaki yelpaze şeklini oluşturmak için verilen örgü sayılarına dikkat etmek. Bunun dışında sizi zorlayacak olan bir durum yok.

Bebek yeleği yapımı için videoda Işıl Hanım her zamanki gibi çok güzel bir anlatım yapmış. Videoyu izlediğiniz zaman zorlanmadan modeli çıkartabilir ve ortaya harika bir örgü işi çıkartabilirsiniz.

Lolipop bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu