KIZ BEBEKLER İÇİN FIRFIRLI HIRKA MODELİ YAPIMI

Kız bebekler için çok şık fırfırlı hırka modeli yapımı

Kış hazırlıklı yapan anneler bugün sizlere kız bebekler için yapabileceğiniz çok şık bir hırka modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını video ile vereceğim bu hırka modelini sizlerin de beğeneceğini düşünüyorum.KIZ BEBEKLER İÇİN FIRFIRLI HIRKA MODELİ YAPIMI

Bebekler için yapabileceğiniz çok şık ve farklı hırka modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha çok hem erkek bebekler için hem de kız bebekler için yapılabilecek modeller göstersem de bugün göstereceğim hırka modeli kız bebekler için yapılabilecek çok şık bir hırka modeli. Hırka yapımı için burada beyaz bir örgü ipi kullanılmış. Dilerseniz siz kız bebeklere uygun daha farklı renklerde tercih edebilirsiniz.

Kız bebek fırfırlı hırka modeli yapımı içim 84 ilmek atılarak modelin yapımına başlanmış. Bir sıra haroşa örgü yapıldıktan sonra ise roba ayrımlarının yapımına geçilmiş. Robadan hırka modeli yapmayı bilmeyenler buradaki anlatımı takip edebilirler.

Kız bebek hırka modeli aslında yapımı oldukça basit olan bir model. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay roba oluşturulurken veya diğer kısımlar yapılırken verilen sayılara dikkat etmektir. Bu detaylara dikkat ederseniz burada olduğu gibi çok güzel bir hırka modeli yapabilirsiniz.

Elif hanım her zaman olduğu gibi bu hırka modelinin yapımında da çok güzel detaylı bir anlatım vermiş. Burayı takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır. Hırkanın etek ucuna eklenen fırfırlı detaylar hırkayı çok şık göstermiş

Kız bebek hırka modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.