KIR ÇİÇEKLERİ ŞAL MODELİ YAPIMI

Kır çiçekleri şal modeli

Bugün sizlere görüntüsü ile dikkat çeken benimde çok beğendiğim bir şal modelinin yapım aşmalarını video ile sunmak istiyorum. Çok şık ve gösterişli olan bu modeli sizlerde beğeneceksiniz.

Kır çiçekleri şal modeli üçgen şeklinde işlenmiş bir şal modeli. Burada şal yapımı için açık renkte renk geçişleri olan angora tarzı bir ip kullanılmış. Bu şekilde şal modeli çok şık olmuş. Tığ olarak ise 5 numara tığ tercih edilmiş. Siz istediğiniz bir tığ numarası tercih edebilirsiniz.

Şal modelinde küçük çiçek modelleri yer almakta. Tığ ile işlenen bu model oldukça basit bir tığ işi. Videoyu izlediğiniz zaman modelin yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kır çiçekleri şal modeli çeyizler içerisine ekleyebileceğiniz bir model. Krem veya simli şal ipleri ile yaparsanız bu şal modeli çok şık duracaktır.  Bunun dışında bu şal modelini biraz daha baktüs şal şeklinde yaparsanız boyunluk olarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde de çok şık duracaktır.

Kır çiçekleri şal modeli yapımı için videodaki anlatıma dikkat edin. Burada çok güzel bir anlatım yapılmış. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar buradaki detaylı anlatıma dikkat ederlerse çok güzel bir şal modeli yapabilirler.

Kısa sürede modeli çıkartmak isteyen ve kendisine güzel bir şal yapmak isteyenlerde videoyu takip edebilirler.

Kır çiçekleri şal modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu