KAR TANESİ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizler için kar tanesi lif modeli yapımı

Lif modelleri için sizlere bugün renkli ve güzel bir tasarım göstermek istiyorum. Çeyizleri için hazırlık yapanlar renkli ve şık tasarımları arıyorlarsa mutlaka gösterdiğim örneklere göz atmalılar. Bugün sizlere kar tanesi lif modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu lif modelinin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Çeyizleri için hazırlık yapanlara ve el işi yapıp satanlara yeni modeller göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere yine çok şık ve çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan bir lif modeli göstereceğim. Birbiri ile uyumlu olan sevdiğiniz renkleri seçerek bu lif modelini kısa sürede yapabilirsiniz.

Çeyizlik kar tanesi lif modeli yapımı için burada beyaz, sarı ve yeşil renkte lif ipleri kullanılmış. Burada bonbon markalı lif ipleri seçebilirsiniz. Tığ olarak ise elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanabilirsiniz. Burada 2 mm’lik bir tığ kullanılmış.

Lif modeli yapımına orta kısmından başlanıp yuvarlak bir lif modeli yapılmış. Tığ işine yeni başlayanlar lif modeli yapmak isteyenler buradaki videolu anlatımı takip ederek bu güzel lif modelini yapabilir. Lif modelinde kar tanesi görünümünün oluşması için renk geçişlerinin nasıl yapıldığına dikkat etmek gerekir.

Beyaz, yeşil ve sarı renkli ipler sırası ile kullanılırken kar tanesi görünümü yapılmış. Buranın yapım aşamaları her bir detayı ile videoda açıklanmış.

Kar tanesi lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCbtdKI8kPwCDoYKjtTg_kTw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu