KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

kalp desenli kol ısıtıcısı yapımı

Kış aylarında genelde ihtiyacımız olacak olan bu güzel örgü modelini mutlaka sizlerde öğrenmelisiniz hanımlar. Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kar yağdı yağacak. Anlatımlı kalpli kol ısıtıcı örgü modelini yaparak hem kendimize hem çocuklara kışın soğuk algınlığına karşı önlemimizi almış oluruz.

Yapılışı gayet kolay olan çalışma yabancı bir anlatımla karşımıza çıkıyor. Tek renk kullanılarak örülmüş bu güzel çalışma için kullanılan malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

Kalın ip tercihi hem kışın sıcak tutacaktır. Hem de tek tip olması sizi fazla zamanınızı almadan hemen örgüyü tamamlamanızı sağlayacak. Benzer örgüleri sitemizde bulabilirsiniz.

Kışın daha çok ihtiyacınızı karşılayacak bu tür kalın örgü örneklerini sitemizde bolca paylaşacağız. Hemen altta anlatımlı videosu bulunan çalışmayı mutlaka incelemelisiniz. Benzer çalışmaları sizlerde yapıyorsanız? bize gönderin inceleyip sitemizde yayınlayalım.

örgü işi kalpli kol ısıtıcısı örneğinin nasıl yapılacağını anlatan öğretici video ;

video kaynak link : https://www.youtube.com/channel/UCyToSTyaK64TeKwkST6a7AQ/videos

Birbirinden güzel örgü kol ısıtıcı modelleri ve değişik anlatımlarıyla tekrar karşınıza çıkacağız. Güzel örgüleri araştırıyorum ve önce kendime sonra sizlere hazırlıyorum hanımlar.

Sizlerde güzel örgülere sahipseniz ve bir türlü kimseye ulaştıramıyorsanız? bize yazın. Sizin isminizle ve anlatımınızla sitemizde yayınlayalım.

örgü kol ısıtıcısının bitmiş halinin resmi ;

kalpli-orgu-kol-isiticisi

kalpli-orgu-kol-isiticisi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

En güzel örgü örneklerini araştırıp, önce kendim öğreniyorum ve daha sonra sizlerle paylaşıyorum. O kadar çok örgü çeşidi var ki, öğren öğren bitiremezsiniz hanımlar. Hadi başlayalım örgü öğrenmeye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. kalpli-orgu-kol-isiticisi KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ için yorumda bulun

    KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ için ilk yorumu yapabilirsin.