KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

kalp desenli kol ısıtıcısı yapımı

Kış aylarında genelde ihtiyacımız olacak olan bu güzel örgü modelini mutlaka sizlerde öğrenmelisiniz hanımlar. Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kar yağdı yağacak. Anlatımlı kalpli kol ısıtıcı örgü modelini yaparak hem kendimize hem çocuklara kışın soğuk algınlığına karşı önlemimizi almış oluruz.KALPLİ KOL ISITICI ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

Yapılışı gayet kolay olan çalışma yabancı bir anlatımla karşımıza çıkıyor. Tek renk kullanılarak örülmüş bu güzel çalışma için kullanılan malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

Kalın ip tercihi hem kışın sıcak tutacaktır. Hem de tek tip olması sizi fazla zamanınızı almadan hemen örgüyü tamamlamanızı sağlayacak. Benzer örgüleri sitemizde bulabilirsiniz.

Kışın daha çok ihtiyacınızı karşılayacak bu tür kalın örgü örneklerini sitemizde bolca paylaşacağız. Hemen altta anlatımlı videosu bulunan çalışmayı mutlaka incelemelisiniz. Benzer çalışmaları sizlerde yapıyorsanız? bize gönderin inceleyip sitemizde yayınlayalım.

örgü işi kalpli kol ısıtıcısı örneğinin nasıl yapılacağını anlatan öğretici video ;

video kaynak link : https://www.youtube.com/channel/UCyToSTyaK64TeKwkST6a7AQ/videos

Birbirinden güzel örgü kol ısıtıcı modelleri ve değişik anlatımlarıyla tekrar karşınıza çıkacağız. Güzel örgüleri araştırıyorum ve önce kendime sonra sizlere hazırlıyorum hanımlar.

Sizlerde güzel örgülere sahipseniz ve bir türlü kimseye ulaştıramıyorsanız? bize yazın. Sizin isminizle ve anlatımınızla sitemizde yayınlayalım.

örgü kol ısıtıcısının bitmiş halinin resmi ;

kalpli-orgu-kol-isiticisi
kalpli-orgu-kol-isiticisi
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.