İSPANYOL KOLLU İKİ RENKLİ BAYAN BLUZ YAPIMI

İspanyol kollu şık bayan bluz yapımı

Bayanlar için çok şık bir bluz modelinin yapım aşamalarını sizlere göstermek istiyorum. Kış aylarını yavaş yavaş geride bırakmış olsak da bu bluzu yazın yapabilir ve seneye kullanabilirsiniz.

İspanyol kollu iki renkli bayan bluz modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Ben bu bluzu çok beğendim bu nedenle de sizlerle de paylaşmak istedim. Bluzun yapım aşaması video içerisinde detaylı bir şekilde gösterildiği için zorlanmadan modeli çıkartabilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

İspanyol kollu bayan bluz yapımı için burada iki tane ip kullanılmış. Beden kısmında Nako Vals markasına ait düz bir renk ipten 4 tane kullanılmış. Bluzun etek ucunda ise 2 tane Nako Vals markasına ait ebruli bir ip kullanılmış. Burada bluz modeli yapılırken şiş olarak 4, 5 ve 6 numara şişler kullanılmış. Video içerisinde bu şişlerin nerede nasıl kullanılacağından detaylı bir şekilde bahsedilmiş.

Burada yapılan bayan bluz modeli 38-40 bedene uygun bir bluz. Daha küçük bir bluz yapmak için size verilen sayıları azaltabilirsiniz. Modelin yapımında düz bir örgü tekniği kullanılmış. Sadece yaka kısmında, kol ayrımında ve bluzun etek ucunda dikkat edilmesi gereken detaylar var. Bunlar dışında kısa sürede bu bluzu yapabilirsiniz. Videoda çok güzel bir anlatım yapılmış. Zorlanmadan videoyu takip ederek bluzu yapabilirsiniz.

İspanyol kollu bayan bluz yapımı için aşağıda verilen videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu