İNCİLİ ÇEYİZLİK LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik şık ve gösterişli lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için bugün çok şık ve gösterişli bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile aşağıda vereceğim incili çeyizlik lif modeli sizlerinde hoşuna gidecek çeyizler içerisinde göz dolduracak olan bir model.

Yeni lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün görünce çok beğendiğim incili şık ve gösterişli bir modelin detaylı yapım aşamasını sizlere göstereceğim. Bu lif modelinde beyaz ve yavru ağzı renklerde lif ipleri kullanılmış. Süsleme için ise küçük inciler kullanılmış. Bu şekilde hoş bir tasarım elde edilmiş.

Çeyizlik lif modeli yapımı için önce beyaz lif ipi ile küçük motifler yapılmış. Daha sonra ise yavru ağzı rengindeki iple kenar kısımları yapılmış ve motif biraz daha büyültülmüş. Daha sonra yapılan bu motifler tek tek birbirleri ile birleştirilmiş. Bu şekilde birleştirilen motifler ile büyük bir lif modeli elde edilmiş.

Birleştirme işlemi yapıldıktan sonra ise lifin kenar kısımları beyaz ip ile örülmüş. Bu şekilde lif modeli tamamlanmış. Lif modelinin kenar kısımları da yapıldıktan sonra ise orta kısımdaki beyaz motiflerin üzerine inciler eklenmiş. Bu şekilde çok şık bir tasarım elde edilmiş. Dilerseniz incileri motifler üzerine eklemeyebilirsiniz. Bu şekilde de lif çok şık olacaktır.

İncili çeyizlik lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu