İKİ ŞİŞLE BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI

İki şişle yapılan çok şık yelek modeli

Bayanlar için çok şık yelek modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha önce birçok yelek modelini sizlerle paylaştım. Bugün göstereceğim yelek modeli iki şiş ile yapılan güzel bir model. Ben modeli beğendim ve detaylı yapım aşamasını da sizlerle paylaşmak istiyorum.

İki şişle bayan yelek modeli görüntüsü ile dikkat çeken çok hoş bir model. Burada yelek modelinin sadece nasıl yapılacağı anlatılmış. Siz buradaki detayları dikkate alarak istediğiniz ölçülerde yelek yapabilirsiniz.

Bu yelek modeli hem günlük kullanım için hem de çeyizler içerisine ekleyecebileceğiniz bir yelek model. Biraz kalın ipler ile ördüğünüz zaman bu yelek modelini günlük yaşamda kullanabileceğiniz bir yelek haline getirebilirsiniz. Daha ince ipler ile ve simli ipler ile örerseniz de çok şık çeyizler içerisine eklenecek yelekler yapabilirsiniz.

İki şişle yelek modeli yapımında modelin kurulması için 10 ilmek lazım. Siz yapmak istediğiniz beden ölçüsüne göre ilmek sayısını belirlerken bu ölçüyü dikkate alabilirsiniz. Burada kenar ilmekleri ve ortadaki ilmekler de verilerek modelin kurulumu yapılmış.

Video içerisinde yelek modelinin detaylı yapım aşaması verilmiş. Burada yapılması gereken her işlem anlatıldığı için zorlanmadan bu modeli çıkartabilirsiniz. Burada yelek modeli için Ören Bayan Star Lurex bir ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış.

İki şişle bayan yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. İKİ ŞİŞLE BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    İKİ ŞİŞLE BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İKİ ŞİŞLE BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.