İKİ ŞİŞLE AJURLU BİR YAŞ BEBEK PATİĞİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile ajurlu bebek patiği yapımı

Şiş örgüsü ile yapılan çok güzel bir patiğin yapımını bugün size göstermek istiyorum. Ajurlu bebek patiği modeli kısa sürede yapıp kullanıma hazırlayacağınız bir patik modeli olmuş. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bebekler için yapılmış olan patik modellerini sık sık sizlerle paylaşıyorum. Bugün şiş örgüsü ile ve şiş örgüsünde en çok kullanılan ajur modeli ile yapılmış olan bir patik modeli göstereceğim. Bu patik modeli dışında patiğe takım olması için birde yelek yapılmış. Bu yelek modelinin yapımını da daha sonra sizlere göstereceğim.

Şiş örgüsü ajurlu bebek patik modeli yapımı için Kartopu baby one markalı ipten 2 tane yeşil tonlarında bir ip ve aynı markadan birde kahverengi ip kullanılmış. Burada iki tane renk kullanılmış ama siz tek renk iplerde seçebilirsiniz. Burada patik ve yelek modeli erkek bebeklere uygun olarak yapılmış ama siz renk değişimi yapıp kız bebekler için de bu patik yelek modelini yapabilirsiniz.

Buradaki anlatımda 1 yaş bebekler için patik yapılmış. Siz patik modelini büyültmek isterseniz iki ilmek arttırarak bu patiği yapabilirsiniz. Patik yapımına bilek kısmından başlanmış. Burada aslında bot şekilde bir görünüm  elde edilmesi için burası biraz uzun tutulmuş daha sonra patiğin ayak ucu kısmı yapılmış. Burada ajur modeli eklenmiş. Bu şekilde çok şık güzel bir bebek patiği yapılmış.

Ajurlu bebek patiği modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZ9NaP532icGVk01SGMaCvQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu