İKİ ŞİŞ İLE KOLAY PATİK MODELİ YAPIMI

İki şişle yapılan şık patik modeli

Tığ ile yapılan patik modellerini sizlerle sık sık paylaşıyorum. Bugün ise sizlere iki şişle yapılmış şık bir patik modelinin yapımını göstermek istiyorum. Çeyizleri için hazırlık yapanlar bu şık patik modeline göz atmalılar.

Daha önce sizlere tunus işinden yapılmış ve tığ ile örülmüş farklı patik modellerini göstermiştim. Ayrıca şiş ile yapılan patik modellerini de göstermiştim. Bugün yine iki şiş ile yapılan patik modelini sizlere göstermek istiyorum.

İki şişle patik modeli yapımı için burada sizlere detaylı yapım aşamasını gösteren video sunmak istiyorum. Bu video içerisinde patiğin yapım aşaması çok detaylı bir şekilde verilmiş. En başından en sonuna kadar neler yapmanız gerektiğini buradan öğrenebilirsiniz.

Patik modelinin yapımı için burada mor ve siyah patik ipleri kullanılmış. Sizde burada olduğu gibi iki farklı renk seçerseniz güzel bir tasarım ortaya çıkacaktır. Burada Ören Bayan Dora patik ipi kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış.

İki şişle kolay patik yapımı için burada patiğin detaylı yapım aşaması anlatılırken ayak numarasına göre patiği nasıl büyültüp nasıl küçültülebileceğinizde anlatılmış. Bu sayede buradaki detayları dikkate alarak dilediğiniz ayak numarası için patikler yapabilirsiniz.

Şiş ile örgü örmeyi bilenler buradaki anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan harika bir patik modeli yapabilirler. Size verilen detaylara dikkat etmeniz patiği yapmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

İki şişle patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu