İKİ RENKLİ TUNUS İŞİ YARIM AY BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI

Tunus işi ile iki renkli bayan patik yapımı

Bayanlar için yapılabilecek farklı patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün tunus işi iki renkli bayan patik modeli yapımını sizlere göstermek istedim. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıda veridğim iki videodan takip edebilirsiniz.

Sizlere yeni patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün tunus işi ile yapılmış olan bir patik modeli göstermek istiyorum. Daha öncede sizlere yine tunus işi ile yapılmış olan patik modelleri göstermiştim. Bunun dışında bayanlar için tığ ile yapılmış olan ve şiş örgüsü ile yapılmış olan patik modelleri göstermiştim. Farklı bir patik modeli arıyorsanız diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

Çeyizlik patik modelleri için sizlere bugün çok şık iki renk ip ile yapılmış olan bir tunus işi bir patik modeli göstermek istedim. Çeyizleriniz içerisine yeni modeller arıyorsanız ayrıca hediyelik ve satmak için farklı bir patik modeli arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Patik yapımı için burada iki farklı renk kullanılmış. Tunus işi yarım ay patik modeli için beyaz ve siyah ipler kullanılarak güzel bir uyum yakalanmış. Burada yapılan patik modeli video sahibi tarafından tasarlanmış. Video içerisinde de modelin yapım detayları ayrıntılı bir şekilde verilmiş.

Burada yapılan patik modeli 26 numara ayak için uygun. Video içerisinde bu patiğin nasıl büyültüleceği hakkında da bilgiler verilmiş.

Tunus işi yarım ay patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCCeGXnDtKdINRD2oNMzRc6Q

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu