İKİ RENKLİ KULAKLI BEBEK BERE MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile bebek bere modeli yapımı

Bebekler için yapılabilecek oldukça kolay ve gösterişli bir bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Bebekler için tatlı ve kullanışlı bir bere modeli arıyorsanız bugün göstereceğim kulaklı bebek bere modeli mutlaka göz atmanız gereken bir model. Bu berenin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bere modelleri için sizlere farklı örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün bebekler için yapılmış bir bere modeli göstereceğim. Bu bere modelini hem bebeklere hem de çocuklara yapabilirsiniz. Ayrıca bu bere modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilecek bir model. Şiş örgüsü ile yapılan bu bere modelini örgü işine yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek yapabilir.

Şiş örgüsü bebek bere modeli 3 ile 6 ay arasındaki bebekler için oldukça ideal. Tabi daha büyük yapmak isterseniz videodaki anlatımı takip ederseniz dilediğiniz büyüklükte de yapabilirsiniz.

Bere modeli yapımı için burada Alize Baby Best markalı ipten bir tane gri renk bir tane de pembe, gri ve beyazında olduğu renk geçişleri olan batik ip kullanılmış. Bu şekilde çok güzel bir uyum yakalanmış. Tabi dilerseniz siz tek renk de yapabilirsiniz.

Bere modeli yapımına tepe kısmından başlanmış. Her sırada yapılan arttırma ile bere modeli büyültülmüş. Bere modeli tamamlanınca ise iki tane ponpon yapılmış. Berenin üzerine eklenen ponponlar ile güzel bir görünüm elde edilmiş.

Kulaklı bebek bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu