İKİ RENKLİ KOLAY BEBEK PATİĞİ YAPIMI

İki renkli hırkanın patik modelinin yapımı

Daha önce sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan iki renkli kolay hırka modeli yapımı göstermiştim. Bugün ise size bu hırkanın kolay bebek patiği modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını ise aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bebekler için yapılmış olan örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha önce size iki renk ip ile yapılmış yapımı çok basit olan ama oldukça da gösterişli bir hırkanın detaylı yapım aşamasını videolu anlatım olarak vermiştim. Bu hırkanın bir patiği birde kapüşonlu beresi vardı. Bugün ise size bu patiğin detaylı yapım aşamasını göstermek istiyorum.

Örgü bebek patiği modeli yapımı için burada yine mavi ve beyaz örgü ipi kullanılmış. Erkek çocuklar için uygun bir patik modeli yapılmış. Dilerseniz bu hırka ve patiği kız çocuklar için de yapabilirsiniz. Özellikle hediyelik için oldukça güzel bir takım olacaktır. Şiş olarak 3,5 numara şiş kullanılmış.

Patik modeli yapımı için 36 ilmek atılmış. Daha sonra 4 sıra düz örgü yapılmış. Bundan sonra ise beyaz renk ile birlikte mavi renkte kullanılıp model kurulumu yapılmış. Patik modeli için tek bir parça yapılmış ve bu parça daha sonra dikilerek yaklaşık 6 aylık 1 yaş bebeklere uygun olan bir patik modeli elde edilmiş. Bu şekilde tamamlanan patiğin üzerine ise süsleme için bir bağcık yapılmış.

Kolay bebek patiği modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu