İKİ PITIRCIK BİR ÖRÜMCEK TIĞ OYASI YAPIMI

Farklı ve şık iki pıtırcık bir örümcek tığ oyası modeli yapımı

Yazma kenarlarına yapabileceğiniz çok şık bir tığ oyası modelini bugün sizlerle paylaşacağım. Görüntüsü ile dikkat çeken bu oya modelinin adı da çok dikkat çekici. Ben bu oya modelini çok beğendim. Sizinde beğeneceğinizi umuyorum.

İki pıtırcık bir örümcek tığ oyası çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz yazmalar için harika bir tığ oyası modeli olacaktır. Burada modelin yapımı için renkli oya ipleri kullanılmış. Bu  şekilde gözleri şenlendiren harika bir tasarım ortaya çıkmış.

Yazma kenarına yeşil ip ile tığ batısı yapıldıktan sonra yine yeşil ip ile modelin alt kısmı yapılmış. Bunun için aralarda pimpirik modeli yapılırken modelin çiçeklerinin oluşacağı kısımda yapraklar ve örümcekler yapılmış. Bu şekilde sizlere yazılı olarak anlattığım zaman modelin yapımı size zor gibi gelebilir ama videoyu izledikten sonra modelin aslında çok basit olduğunu görebilirsiniz.

İki pıtırcık bir örümcek tığ oyası modeli yapımı için bu şekilde yeşil ip ile taban kısmı yapıldıktan sonra renkli oya ipleri yardımı ile bu seferde yapılan örümceklerin üst kısımları doldurulmuş. Bu şekilde ise ortaya harika bir oya modeli çıkmış.

Burada modelin yapımı için verilen videoya dikkat ederseniz burada verilen sayıları takip ederek modelin kurulumunu daha basit bir şekilde yapabilirsiniz.

İki pıtırcık bir örümcek tığ oyası modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu