İĞNE OYASINDAN DEĞİŞİK YAZMA KENARI ÖRNEKLERİ

Farklı iğne oyası yazma kenarı modelleri

Birbirinden güzel iğne oyası yazma kenarı modellerini araştırdığımızda karşımıza bu güzel çeşitler çıktı. Birçok bayanın özellikle de kış aylarında eve kapanarak bin bir çabayla ve sıkılmadan ördükleri harika oyalardır. Değişik güzel iğne oyası örneklerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Altta yer alan en yeni iğne oyası yazma kenarı örneklerini severek takip edeceksiniz. Hatta aranızda yapanlar varsa örneklerinden esinlenip, tekrar yeniden kendine veya sevdiklerine yapmaya başlayacaktır. Çeyiz düzen genç kızlarımızın da severek takip edecekleri güzel örnekler var.

Bunları yapıp satanlar var. Yorum kısmından ulaşabilir ve çeyizinize bu güzellikleri katmak için iletişime geçebilirsiniz. Hemen altta birbirinden güzel örnekler yer alıyor. Yine yapımını gösteren örnek anlatımlı çalışmalardan da faydalanabilirsiniz.

Hemen altta kirpikli iğne oyası modelinin nasıl yapıldığına ilişkin güzelce anlatılmış bir tarif var. Hazırlayanın ellerine sağlık. Gerçekten bu tür güzel anlatımlar sayesinde kolayca bu tür çalışmaları öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Sizlerde böyle güzel çalışmalar ortaya çıkarabilir ve çeyizlik iğne oyası örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

Güzel iğne oyası modeli yapımına ilişkin bu değişik çalışmaları mutlaka arşivinizde saklayın. Öğrenip bir gün yapmayı isteyebilirsiniz. Yaparak para dahi kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen hanımlara önerim mutlaka bu çalışmaları saklasınlar. İyi günler hanımlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu