İĞNE OYASI KOLYE YAPIMI

İğne oyasından güzel bir kolye yapımı

Bugün sizlere örgü işleri dışında güzel bir kolye yapımı göstermek istiyorum. Küçük aksesuarlar üzerine iğne oyası da eklenerek yapılan bu kolye çok şık duruyor. Özellikle takı tasarımı yapanlar bu modele göz atabilirler.

İğne oyası bu şekilde takı tasarımlarında çok fazla kullanılıyor ve ortaya harika işler çıkıyor. Birçok takı tasarımcısı farklı renklerde ve büyüklüklerde işledikleri iğne oyalarını kolye olarak tasarlayabiliyor. Burada aksesuarlar kullanılabildiği gibi sadece iğne oyalarından da faydalanılabiliyor.

Burada sizlere göstereceğim iğne oyası kolye yapımı için yaprak şeklinde güzel bir aksesuar kullanılmış. Bunun dışında video içerisinde kullanılabilecek diğer aksesuarlar da gösterilmiş.

İğne oyası kolye yapımı için burada iğne oyasının en basit örneği kullanılmış. İğne oyası yapmayı bilenler modeli kolayca yapabilirler. Bilmeyenler ise videoyu takip edebilirler. Bunun dışında daha farklı modelleri öğrenmek için yine internet üzerinden verilen videoları takip edebilirler.

Video içerisinde iğne oyasının yapım aşamaları en basit hali ile kolayca anlaşılabilir şekilde anlatılmış. Videoyu takip ederseniz zorlanmadan öğrenebilirsiniz.

İğne oyası kolye modeli günlük yaşamda kolaylıkla kullanabileceğiniz şık bir tasarım. Bunun yanında bu şekilde takı tasarımı yapıp satanlar için de farklı bir model alternatifi olacaktır.

İğne oyası kolye yapımı aşamalarını videoyu takip ederek öğrenebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu