HAROŞA ÖRGÜYLE BİYELİ VE KULAKLI BEBEK BERESİ YAPIMI

Bebekler için şiş örgüsü ile yapılan kulaklı bere modeli

Bebekleri için kışlık hazırlık yapan annelere bugün çok güzel bir kulaklı bere modeli yapımı göstermek istiyorum. Hem kız hem de erkek bebeklere uygun olarak yapabileceğiniz bu bere modelini ben çok beğendim. Sizlerinde beğeneceğini düşündüğüm için aşağıda detaylı yapım aşamasını gösteren bir videoyu sizlere sunacağım.

Kız ve erkek bebeklere uygun olan farklı bere modellerini daha öncede sizlere göstermiştim. Bu modeller içerisinde hem şiş örgüsü ile yapılmış olan hem de tığ işi ile yapılmış olan örnekler yer almakta. Bugün ise sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan bir bere modeli göstermek istiyorum. Bu bere modeli farklı renkteki ipler kullanılarak kız ve erkek bebeklere göre yapılabilecek bir model.

Şiş örgüsü bebek beresi için burada Rozetti Montana markalı ip kullanılmış. Pembe tonlarında seçilen bu ipin renk numarası video içerisinde verilmiş. Bence bu renk ile bere modeli çok şık olmuş. Bere üzerine eklenen tüylü ponpon da bereyi daha şık gösterirken hazır bir bere görünümünü vermiş.

Bere modeli yapımında haraşo örgü yapılmış olsa da biye modeli de yer almakta. Burada video içerisinde bere yapımına dair tüm detaylar verilmiş. Özellikle sayılar hakkında detaylı bilgiler verilmiş. Bu sayede bere modelinin yapımı da kolaylaşmış.

Kulaklı bebek bere modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu