GÜLLÜ YUVARLAK LİF MODELİ YAPIMI

Gösterişli güllü yuvarlak lif modeli

Görüntüsü ile dikkat çeken şık bir lif modelinin yapım aşamalarını sizlere göstermek istiyorum. Güllü yuvarlak lif modeli yapımı oldukça basit olan gösterişli bir model. Çeyiz hazırlıkları yapanlar şık bir lif modelini çeyizleri içerisine eklemek istiyorlarsa mutlaka bu modele göz atmalılar.

Güllü yuvarlak lif modeli aslında hepimizin bildiği klasik bir lif modelinin süslenmesi ile ortaya çıkartılmış. Lif modelinin alt kısmında dilimli bir yuvarlak lif modeli yapılmış. Burada lif yapımında yıldız model tekniği kullanılmış.

Beyaz lif ipi ile yuvarlak bir şekilde 6 dilimden oluşan klasik bir lif modeli yapılmış. Daha sonra bu lif modelini süslemek için lifin üzerine fuşya pembesi lif ipi ile güller yapılmış. Gülleri tamamlayacak olan yapraklarda eklenerek harika bir lif modeli ortaya çıkartılmış.

Güllü yuvarlak lif modeli yapılırken Ören Bayan Kristal lif ipi kullanılmış. Bu markadan beyaz, yeşil ve fuşya pembesi ipler tercih edilmiş. Tığ olarak ise 7 numara tığ kullanılmış. Siz elinizin yatkın olduğu bir tığ kullanılmış.

Lif modelinin detaylı yapım aşaması video içerisinde anlatılmış. Bu şekilde yuvarlak bir lif modeli yapmayı bilmeyenlerde videoyu izleyerek lifin yapılışını öğrenebilirler. Lif modelinin yapımı tamamlanınca güllerin ve yaprakların yapım aşamaları anlatılmış. Video içerisinde bu güllerin yapım aşamasındaki her detay çok güzel bir şekilde anlatılmış.

Güllü yuvarlak lif modeli yapım aşamalarını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=1kgiPByqglU

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu