GÜLLÜ TAKIM LİF YAPIMI

Çeyizlik güllü takım lif modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları için gösterdiğim örgü işlerine bir süredir ara vermiştim. Bugün ise yine çok şık yapımı da oldukça basit olan bir güllü takım lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Lif modelinin yapılışını detaylı anlatım olarak aşağıda vereceğim buradaki videoyu takip ederseniz kısa sürede harika bir lif modeli yapabilirsiniz.

Yaz aylarında daha çok çeyizlik örgü işlerini göstermeye ağırlık vermiştim. Son bir kaç paylaşımda ise farklı örgü işlerine yer verdim. Bugün yine çeyiz hazırlıkları yapanlar için harika bir lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Takım halinde yapılan bu lif modelinin bugün sadece bir tanesini göstereceğim. Diğer lif modellerini ise ilerleyen günlerde yine sizlere detaylı yapım aşaması ile birlikte göstereceğim. Bu sayede sizlerde bu videoları takip ederek çeyizlik takım lif modeli yapabilirsiniz.

Güllü yuvarlak lif modeli yapımı için öncelikle bir taban hazırlanmış. Burada fıstıklar tekli batılarak ilerlenmiş ve yapılan arttırmalar ile lif tabanı büyültülüp altıgen şeklinde bir lif modeli yapılmış. Daha sonra ise bu lif modelinin üzerindeki güller yapılmış.

Bu lif modelindeki asıl önemli detay güllerin yapılması olacak. Tığ işi teknikler ile yapılan bu gül modelini burada olduğu gibi düzgün bir şekilde yapmak istiyorsanız videoda verilen anlatımı iyi takip edin. Bu lif modelinin öncelikle yuvarlak olanı sizlere gösterdim. İlerleyen günlerde ise uzun olan lif modelini sizlere göstereceğim.

Güllü takım lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu