FISTIKLI ÜÇ YAPRAK YONCA TIĞ OYASI YAPIMI

Yazma kenarı için fıstıklı yonca tığ oyası modeli yapımı

Yazma kenarına yapılabilecek yeni oya modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere görünce çok beğendiğim fıstıklı üç yaprak yonca tığ oyası yapımını videolu anlatım olarak vermek istiyorum.

Tığ ile yapılan yeni oya modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Çeyizleri için hazırlık yapan veya oya işleri yapıp satanlar daha öncede gösterdiğim modelleri inceleyerek farklı oya modellerinin yapımları öğrenebilirler. Her zaman bulduğum yeni modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum ki son moda olan ve yazma kenarlarında dikkatleri çekecek olan modelleri sizlerde yapın.

Bugün göstermek istediğim tığ işi oya modeli yonca şeklinde olan bir model. Üç tane yaprak yapılmış. Burada yine fıstık modeli kullanılarak yapraklar yapılıyor. Tığ ile oya modellerini yapmaya yeni başlayanlar videodaki anlatımı takip ederek bu oya modelini yapabilirler. İlk başta zorlanabilirsiniz ama videodaki anlatımı takip ettiğiniz sürece sorun yaşamdan bu modeli çıkartabilirsiniz.

Oya modeli yapımı için burada yazma kenarları için yeşil oya ipi kullanılmış. Yoncaları yapmak için ise yazma içerisinde bulunan renklere uygun olarak mor ve kırmızı ip tercih edilmiş. Bu şekilde canlı bir görünüm oluşturulmuş. İp dışında birde modelin orta kısmını yapmak için en küçük boy serum halka kullanılmış. modelin yapım detayları video içerisinde çok güzel bir şekilde açıklanmış.

Fıstıklı üç yaprak yonca tığ oyası yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu