FISTIKLI SU TAŞI BAYAN YELEK MODELİ YAPIMI

Tığ işi fıstıklı su taşı yelek modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için veya kendisi için farklı bir yelek modeli arayanlar için bugün yapımı oldukça basit ama bir o kadarda şık bir yelek modeli yapımı göstermek istiyorum. Fıstıklı su taşı yelek modeli tığ işi ile yapılan çok şık ve gösterişli bir model. Bu yeleğin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Yelek modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün size tığ işi ile yapılan çok şık bir model göstermek istedim. Daha önce sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan modellerde göstermiştim. Bu örneklere de göz atabilirsiniz.

Tığ işi fıstıklı su taşı yelek modeli çeyizler içerisine de yapılabilecek bir tasarım. Burada beyaz ile yapılan yelek modeli tamda gelinler için çeyizlik olarak yapılabilecek bir tasarım olmuş. Gülük kullanım için bu yelek modelini yapmak isterseniz daha koyu renkler tercih edebilirsiniz.

Burada yapılan yelek modeli 38 beden için oldukça uygun. Video içerisinde yeleğin ölçüleri hakkında bilgiler verilmiş. Burayı takip ederseniz daha farklı büyüklüklerde bu yeleği yapabilirsiniz.

Su taşı yelek modeli yapımına alt kenarından başlanmış. Yelek modeli ön ve arka parça olmak üzere 3 parçadan yapılmış. Ön parçalarda 90 zincir çekilip tırabzanlar yapılarak başlanmış. Öncelikle iki sıra tırabzan örgüsü yapılmış. Daha sonra ise su taşı modelinin yapımına geçilmiş. Arka parçada ayrı bir şekilde örüldükten sonra birleştirme işlemi yapılmış.

Fıstıklı su taşı yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCbtdKI8kPwCDoYKjtTg_kTw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu