FISTIKLI BAŞAK YELEK MODELİ YAPIMI

Fıstıklı başak yelek modeli

Tığ işi çok şık ve basit bir yelek modelini bugün sizlerle paylaşmak istiyorum. Hem çeyizleriniz içerisine ekleyeceğiniz yelekler için hem de normal kullanım için kendinize bu modelden güzel bir yelek yapabilirsiniz.

Fıstıklı başak yelek modeli şık ve gösterişli bir model. Modelde iki farklı tığ işi tekniği bir arada kullanılmış. Hem fıstıklar yapılıyor model içerisinde hem de balık sırtı modeli yapılıyor. İki model bir arada çok güzel durmuş.

Bu yelek modelinin burada sadece model yapım aşamaları gösterilmiş. Siz modeli beğendiyseniz ve yelek yapmak istiyorsanız kendinize uygun bir ölçü belirleyip başlamalısınız.

Burada fıstıklı başak yelek modelini çıkartmak için zincir çekilerek modelin yapımına başlanmış. Burada olduğu gibi yeleği yaparken direk zincir çektikten sonra modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında  yeleği yapmadan önce lastik kısmına trabzanlar yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde yeleğin yapımına başlayabilirsiniz.

Fıstıklı başak yelek modeli yapımı çok basit bir model. Sadece dikkat edilmesi gereken birkaç detay var. Özellikle verilen sayılara dikkat edin. Bunun dışında videoyu takip ederseniz zorlanmadan modeli yapabilirsiniz.

Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar veya kolay ve değişik bir yelek modeli arayan bayanlar bu yeleğin yapılışına göz atabilirler. Yelek modeli çok şık olduğu için istenilen renkte ipler ile yapılarak ortaya harika yelek tasarımları çıkartılabilir.

Fıstıklı başak yelek modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. FISTIKLI BAŞAK YELEK MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    FISTIKLI BAŞAK YELEK MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FISTIKLI BAŞAK YELEK MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.