FISTIK DETAYLI SUPLA MODELİ YAPIMI

Tığ işi ile yapılmış fazlaca şık bir supla modeli yapımını bugün sizlere göstermek isterim. Fıstık detaylı supla modeli görenlerin dikkatini çekecek yiyecek masalarını renklendirecek bir tasarım olmuş. Bu suplanın detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.FISTIK DETAYLI SUPLA MODELİ YAPIMI

Sofralarınızı renklendirmek için yiyecek takımlarınıza ve masa örtünüze uygun suplalar kullanabilirsiniz. Bu suplaları hazır alabileceğiniz benzer biçimde hazır suplalara fazlaca para vermek yerine evde kendinizde yapabilirsiniz. Bugün sizlere oldukça rahat bir halde yapabileceğiniz fazlaca şık bir örnek model göstereceğim.

Tığ işi fıstık detaylı supla modeli yapımı için Masel Yarn markalı ip kullanılmış. Supla yapımında bu ipler fazlaca güzel oluyor. Suplanın daha muntazam durmasını sağlıyor. Buradaki ip orta kalınlıkta olan 4 m’lik bir ip. Bir supla modeli burada ortalama 36 santimetre olarak yapılmış. Bu ölçü için de bir supla modelinde 1 yumak ip kullanılmış. Siz kaç tane supla yapacaksanız ona gore ip sayısı almalısınız. Tığ olarak ise 4 numara tığ kullanılmış.

Supla modeli için burada vizon rengi bir ip kullanılmış. Sevdiğiniz renkleri kullanarak bu suplaları yapabileceğiniz benzer biçimde isterseniz yiyecek takımınıza ve masa örtünüz uygun renklerde de bu suplaları yapabilirsiniz. Bu şekilde şık bir yiyecek masası hazırlayabilirsiniz.

Fıstık detaylı supla modeli yapımında orta bölümde mütevazı bir model yapılmış. İstenilen büyüklüğe kadar bir yuvarlak yapılmış. Ondan sonra ise kenar kısımlarında fıstık modeli yapılmış. Burada video içinde her bir detay fazlaca güzel bir halde açıklanmış. Örgü örmeye yeni başlayanlar dahi kolaylıkla videodaki anlatımı takip ederek bu supla modelini yapabilir. Videoda tüm sıralar sayıları ile beraber açıklanmış.

Bu supla modellerini kendiniz kullanabileceğiniz benzer biçimde bu suplaları yapmış olup pazarlayabilirsiniz. Son zamanlarda supla kullanımı oldukça çok arttığı için değişik supla modelleri hazırlayarak pazarlayabilirsiniz. Bu şekilde kendinize güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Fıstık detaylı supla modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/@Onemhandmade

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.