FİLE YAZLIK ÇANTA YAPIMI

Tığ işi file yazlık çanta yapımı

Yaz aylarında örgü çantaları kullanmayı biz bayanlar çok seviyoruz. Farklı ipler ile işlenen bu çantalar özellikle yazlıklarda, plajda çok işimize yarıyor. Bugün sizlere yine çok kullanışlı ve yapımı çok basit olan bir file çanta yapımı modeli göstermek istiyorum.FİLE YAZLIK ÇANTA YAPIMI

File çanta modeli tığ ile işlenmiş çok basit bir model. Tığ ile örgü örmeyi bilen herkes rahatlıkla bu çantayı yapabilir. Bilmeyenler ise vereceğim videolu anlatıma dikkat ederlerse sorun yaşamadan kısa sürede bu çanta modeli çıkartabilirler.

Çantanın yapımı çok basit. Kolay tığ işi teknikleri ile yapıldığı için en fazla iki gün içerisinde ortaya harika bir çanta çıkartabilirsiniz. Örgü işi yapıp satanlarda bu çanta modelini yaparak yeni modelleri ürünleri arasına ekleyebilir.

File çanta modelinin yapımı için Bambi markalı elastik özelliği olan bir ip kullanılmış. Bu ip oldukça ince olduğu için burada ip iki kat şekline getirilerek kullanılmış. Sizde bu şekilde yapabilirsiniz. Tığ numaranızı ise ipinizin kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz.

File çantayı yapmak için bir metre on beş cm kadar zincir çekilmiş. Daha sonra çekilen bu zincirlerin üzerine 10 tane sık iğne yapılmış ve 10 zincir çekilmiş. Buradan sonra modelin kurulumunu öğrenmek için aşağıda yer alan videoyu takip edebilirsiniz. Burada detaylı bir anlatım verilmiş.

File çanta modeli yapımını öğrenmek için aşağıda yer alan videoyu takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2fbbBSYsaUU

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCLxQX7mozMhdJT0LbKhPYug

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.