FARKLI KILÇIKLI PETEK ÖRGÜSÜ YAPILIŞI

Kılçık desenli petek örgü örneği

Yeni örgü örneği ile birlikteyiz hanımlar. Uzun zamandır değişik ve güzel örgü modelleri araştırması içindeydim. Bu gün anne işleri video kanalında yer alan bu güzel çalışmayı keşif ettim. Gerçekten harika bir çalışma ve sizde seveceksiniz diye düşünüyorum. Görünümü petek petek ama kılçık şeklinde. İlginç görüntüsü var.

Anlatımlı kılçık desenli petek örgüsünü öğrenerek sizde çok güzel yelek modelleri oluşturabilirsiniz. Örgü kazak yapabilir veya süveter örebilirsiniz. Boş durmayı sevmeyen hanımların kesinlikle görmesi gereken bir model.

Kılçık petek örgü örneği olarak adlandırılan bu güzel çalışma için yapımcısına çok teşekkür ediyoruz. Çok hoş görünümü var. Hemen öğrenebilir ve örneği çıkararak sizde güzel renklere sahip örgü yelek modelleri oluşturabilirsiniz.

kilcikli-petek-ornegi
kilcikli-petek-ornegi

Kılçık petek örgüsü ile örülmüş hırka modelini gözümün önüne getirdim şimdi. Birde sarı yada mor renklerin kullanıldığını düşünün. Harika ve hoş görünümlü örgü hırka örneği oluşacak. Sizde bence hemen öğrenin ve örün.

Yapımında detaylar video da yer alıyor. Adım adım nasıl yapılacağını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay ve güzel örgüler için sizde sitemizi takip edin. Güncel kalın. Güzel örgü örnekleri ve değişik modellerini araştırıyoruz ve sizlerle paylaşıyoruz.

Bu tür güzel örgü çeşitlerine ulaştıkça sizlere sunmaya devam edeceğiz. Gördüğünüz gibi harika bir örgü yelek başlangıcı olan video sonrası sizde güzel örgüler örmeyi öğrenmiş olacaksınız. İzleyin ve öğrenin sonra başlayın.

Kılçıklı petek örgü modeli için paylaşımcısına çok teşekkür ederiz. Sizlerde öğrenebilir ve buna benzer değişik örgü yelek yada hırka örgüleri oluşturabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu