ETAMİN KAR TANESİ MODELİ YAPILIŞI

Etamin üzerine kar tanesi modeli yapılışı

Sizlere bugün örgü dışında farklı bir el işi modeli göstermek istiyorum. Yaz yaklaşırken çeyiz hazırlıkları yapanlar için değişik el işleri göstermeye çalışıyorum. Bugün ise süslemelerde kullanılacak olan etamin kar tanesi modeli yapılışını göstermek istiyorum. Bu el işinin detaylı yapım aşamasını da sizlere videolu anlatım olarak vereceğim.

Bugün örgü modellerine biraz ara verip güzel bir etamin işini sizlere göstermek istedim. Etamin el işleri eskisi kadar kullanılmasa da hala kullanmayı seven bayanlar var. Özellikle değişik el işleri yapmayı sevenler için bugün etamin kar tanesi modeli yapılışını göstermek istedim.

Kar tanesi modeli burada bir havlu üzerine süsleme olarak yapılmış. Siz bu modeli isterseniz namazlaların süslemelerinde, pike süslemelerinde veya dekorasyon için yapılan el işlerinin süslemelerinde kullanabilirsiniz. Yani çok amaçlı şık bir model bu.

blank

Etamin üzerine yapılacak olan bu model burada havlu süslemelerinde kullanılmış. Burada motiflerin düzgün durması için ilk başta dikkat edilmesi gereken detaylar açıklanmış. Kullanılan malzemeler hakkında bilgi verilmiş. Buradaki detaylara dikkat edip bu modeli yapmaya başlayabilirsiniz.

blank

Etamin kar tanesi modeli için burada orta büyüklükte bir model gösterilmiş. Siz buradan kar tanesi modelinin nasıl yapıldığını öğrenerek dilerseniz daha büyük veya daha küçük modeller yapabilirsiniz. Video içerisinde sayı detayları açıklanarak verilmiş.

Etamin kar tanesi modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCUok26e3LG2Q9yXPaTQGEBg

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu