ERKEK ÇOCUKLARINA ÖRGÜ BLAZER CEKET

erkek çocuk örgü blazer ceketi

Erkek çocuklarına özel örgü çeşitlerine bir yenisi eklendi. Örgü blazer ceket modelleri ile çocuklarınız bu kış sıcak ve şık bir şekilde atlatabilecek. Son zamanların trendleri arasında yer alan örgü blazer ceketleri kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Nasıl mı diye soracak olursanız işte detaylar…

Diğer ceketlere göre farklı bir ip çeşitti ile örgümüze başlıyoruz. Bu model için 350 gram kadarlık bir ip kullanımı gerekmektedir. İpin içeriğinde ise %49 yün, 51 aktüeri bir ip olacak. Bu örgü için de 4 numara şiş ile işe koyulabilirsiniz.

Örgüye başladığımız da düz şekilde örmeye başlayabilirsiniz. Örgü blazer ceket kısmı 3 parçadan oluşacak olup, en son işlem olarak da bu parçaları birleştireceksiniz. Tabi ki kollarını da birleştirmeyi unutmayınız.

Örgü Blazer Ceket oldukça şık bir görünüme sahip olup, arka kısımlarında pens görünümünü olacak. Aynı zaman da ceketi aksesuar olarak çeşitli düğmeler ile süsleyerek tam anlamı ile bu yılın trend modellerine uygun yapabilirsiniz.

Aynı zaman da bu ördüğümüz ve size bahsettiğim ipler ve ölçüleri tabi ki küçük erkek çocukları içindir. Yani yaklaşık olarak 4- 5 yaş çocukların bedenleri için uygun olabilir.

Erkek Çocuklar İçin Beklenen Blazer Ceket - Örgü Modelleri
Erkek Çocuklar İçin Beklenen Blazer Ceket – Örgü Modelleri

Ceketin son görünümü ve aşamaları için sizlere video paylaşacağız. Bu videodan ayrıntılı şekilde nasıl yapıldığını öğrenebilir ve hemen uygulayabilirsiniz.

Erkek Çocuklarına Örgü Blazer Ceket yapılışı

Video Kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu