DÜŞÜK KOLLU MODERN ÖRGÜ BAYAN KAZAK MODELİ

Bayanlar için örgü kazak modeli

Bayanlar için daha çok şal ve yelek modelleri gösteriyorum. Bugün ise yeni gördüğüm ve çok beğendiğim bir örgü bayan kazak modeli göstermek istiyorum. Bayan kazak modelinin yapım aşamaları video içerisinde çok detaylı bir şekilde anlatılmış.DÜŞÜK KOLLU MODERN ÖRGÜ BAYAN KAZAK MODELİ

Örgü bayan kazak modeli bu senenin modasına uygun olarak düşük kol şeklinde yapılmış. Kazağın yaka kısmında da çok güzel bir detay uygulanmış. Yaka kısmı V şeklinde yapıldıktan sonra boğazına ayrı bir lastik kısmı yapılarak şık bir görünüm elde edilmiş.

Burada yapılmış olan örgü bayan kazak modeli 36 38 bedene uygun olarak yapılmış olan bir model. İstenirse ilmek sayısı arttırılıp daha büyük bedenler için de kazak yapılabilir.

Örgü bayan kazak modeli için burada tek renk bir ip kullanılmış. İstenilen renklerde ipler kullanabilirsiniz. Burada kullanılan ip 200 gramlık tiftik yün kullanılmış. Tiftik yünün daha kolay bir şekilde örülmesi için burada çok güzel bir teknik yapılarak mumlanarak kullanılmış.

Örgü bayan kazak modelinde ajurlu 3 lü V modeli kullanılmış. Video içerisinde modelin yapımı aşamaları verilmiş. Bunun dışında video içerisinde farklı beden ölçülerine göre de alınması gereken ilmek sayısı ve diğer ölçüler verilmiş.

Örgü bayan kazak modeli özellikle mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz şık bir model. Farklı renklerde ipler ile örerek harika şık bir kazak elde edebilirsiniz.

Örgü bayan kazak modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.