DONALD DUCK BEBEK LİF MODELİ YAPIMI

Bebekler için donald duck lif modeli yapımı

Bugün sizlere çok tatlı bebekler için yapılabilecek çok şık bir donuld duck lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Bebekleri için hazırlık yapanlar veya farklı lif modellerini yapıp satanlar bu lif modeline göz atabilir.

Yeni ve farklı lif modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün size göstermek istediğim lif modeli bebekler için yapılabilecek bir model. Siz bebeğiniz veya çocuğunuz için bu lif modelini yapabilirsiniz. İsterseniz bu lif modelin yapıp bebekler için hediyelik olarak verebilirsiniz. Tabi lif modelleri yapıp satanlarda bu lif modelini ürünleri arasına ekleyebilir.

Bebekler için lif modeli olarak burada çizgi film kahramanlarından donuld duck seçilmiş. Yapılan lif modelinde mavi ipi kullanarak erkek bebekler için pembe ipi kullanarak da kız bebekler için bu lif modelini yapabilirsiniz. Bunlar dışında krem rengi, sarı ve siyah renklerde lif ipleri kullanılmış.

Lif modeli yapımında klasik fıstıklar ile yıldız modeli tekniği kullanılmış. Burada önemli olan bu şekilde güzel bir tasarımın ortaya çıkması için verilen sıralara dikkat etmek olacak. Renk geçişleri bu lif modelinde çok önemli. Zaten birçok yerde iplerin hepsi bir arada yürütülerek örülme işlemi yapılıyor.

Tığ işi lif modeli için video içerisinde çok güzel detaylı bir anlatım yapıldığından sorun yaşamdan kısa sürede bu lif modelini yapabilirsiniz.

Donuld duck bebek lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu