DENİZ KIZI KUYRUĞU BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI

Deniz kızı kuyruğu battaniye modeli

Görsel olarak farklı bir bebek battaniyesi modeli arayanlar için bugün deniz kızı kuyruğu bebek battaniyesi modelini göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşaması olan bu battaniye modeline mutlaka göz atmalısınız.

Deniz kızı kuyruğu bebek battaniyesi modeli için burada hem mavi hem de renk geçişleri olan bir örgü ipi kullanılmış. Her iki iple de battaniye çok şık durmuş. Battaniyeyi yaparken erkek veya kız bebeklere göre farklı renkler tercih edebilirsiniz.

Burada deniz kızı battaniyesi biraz uzun yapılmış. Koltuk altına gelecek büyüklükte örülmüş. Bu şekilde bebeğin daha sıcak kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu battaniye tulum olarak da kullanılabilecek şekilde.

Deniz kızı kuyruğu bebek battaniyesi yapımı için buradaki anlatımda Kartopu markası düz renk kalın bir ip kullanılmış. Tığ olarak ise 6 mm’lik ipe uygun kalın bir tığ kullanılmış. Siz ip seçiminde dilediğiniz bir ip kalınlığı seçebilirsiniz.

Deniz kızı kuyruğu bebek battaniyesi yapımı için sihirli halka etrafına trabzanlar yapılarak başlanıyor. Burada dikkat edilecek detay battaniyenin alt kısmının oluşması için artırmaların nerelerde yapılacağıdır. Burada yapılacak olan trabzanlar ile battaniyenin eni belirlenecek.

Trabzanlar yapıldıktan sonra ise modelin kurulumuna geçilmiş. Yine burada da artırmalar yapılarak ilerleniyor. Bu sayede bebeğin bedenine uygun olan bir genişlik elde ediliyor.

Deniz kızı kuyruğu bebek battaniyesi modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCq2GZjRWOgpuD6dVqk3LSaA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu