DALDA ÇITIR ÇİÇEKLER TIĞ OYASI YAPIMI

Renkli dalda çıtır çiçekler tığ oyası

Tığ oyaları için sizlere bugün yine çok şık bir yazma kenarı modeli göstermek istiyorum. Çok renkli ve gösterişli bir model olan bu tığ oyası yazma kenarlarında çok şık duracak ve gözleri şenlendirecektir.

Dalda çıtır çiçekler tığ oyası modeli için yazma kenarına tığ batısı yapmak için ve dalları yapmak için yeşil oya ipleri kullanılmış. Bunun yanında dalların üzerine küçük çiçekleri yapmak için ise pembe ve sarı oya ipleri kullanılmış. Bu şekilde çok hoş bir yazma kenarı modeli oluşturulmuş.

Burada tığ oyası modelinin yapımı için video içerisinde çok detaylı bir model anlatımı yapılmış. Tığ oyasının en başından en sonuna kadar neler yapılması gerektiği videoda anlatılmış.

Modeli ilk gördüğünüz zaman yapmakta zorlanabileceğinizi düşünebilirsiniz veya modelin yapımının zor olduğunu düşünebilirsiniz ama videoda verilen anlatıma dikkat ederseniz sorun yaşamadan modeli çıkartabilirsiniz.

Dalda çıtır çiçekler oya modeli çeyizler içerisine ekleyebileceğiniz çok şık bir model. Yazma içerisinde kullanılan renklere göre sizlerde oya iplerini seçerek kullanabilirsiniz. Bu şekilde çok gösterişli bir oya modeli ortaya çıkacaktır.

Video içerisinde verilen anlatıma dikkat ederseniz burada olduğu gibi çok güzel gösterişli bir yazma kenarı modelini çeyiziniz içerisine ekleyebilirsiniz. Yazma kenarları için farklı oya modelleri arayanlar mutlaka bu tığ oyası modeline göz atmalılar.

Dalda çıtır çiçekler tığ oyası modelinin yapım aşamalarını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu