ÇİÇEKLİ İSTİRİDYE ŞAL MODELİ YAPIMI

Şık ve gösterişli çiçekli istiridye şal modeli yapımı

Bugün sizlere şık ve gösterişli bir şal modeli yapımını göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim çiçekli istiridye şal modeli sizlerinde hoşuna gidecek bir model. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar bu modele mutlaka göz atmalılar.

Şal modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Hem şiş örgüsü ile yapılmış hem de tığ ile yapılmış farklı şal modellerini sizlere daha öncede göstermiştim. Çeyizler için farklı şal modelleri arıyorsanız veya şal modelleri yapıp satıyorsanız bugün göstereceğim şal modeline de mutlaka göz atmalısınız.

Tığ işi şal modeli yapımı için burada Alize Angora markalı ipin ebruli rengi kullanılmış. İpe uygun olan birde tığ seçilmiş. Bu şal modeli tek renk ipler ile de yapılabilir. Bu şekilde de model çok şık olacaktır. Gelinlik üzerine yapmak için bir şal modeli arıyorsanız bu modele göz atabilirsiniz.

Şal modeli üçgen bir şekilde yapılıyor. Modelin yapımına şalın uç kısmından başlanıyor. Video içerisinde modelin yapımına dair tüm detaylar verilmiş. Tığ ile örgü örmeye yeni başlayanlar dahi videodaki anlatımı takip ederek bu şal modelini yapabilir.

Çiçekli istiridye modeli yapımında dikkat edilmesi gereken detaylar var. Özellikle çiçeklerin yapımına ve artırmaların yapımına dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede kısa sürede bu şal modelini yapabilirsiniz.

Çiçekli istiridye şal modeli yapımını öğrenmek için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCcbLKTWeKIOIhFIFOeeaG6Q

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu