ÇİÇEK MOTİFLİ YATAK ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI

Tığ işi çiçek motifli yatak örtüsü modeli yapımı

Örgü işlerini sadece kıyafetlerde değil ev dekorasyonunda da kullanmayı seviyorsanız bugün göstereceğim modele mutlaka göz atmalısınız. Çiçek motifli yatak örtüsü modeli görüntüsü ile dikkat çeken oldukça şık ve gösterişli bir tasarım. Bu motifin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

Yatak örtüsü yapımı için veya battaniye yapımı için sizlere daha öncede farklı motif örnekleri göstermiştim. Bu örnekler içerisinde 3 boyutlu tasarımlarda yer almakta. Bugün sizlere göstereceğim tığ işi yatak örtüsü modeli aynı bu şekilde 3 boyutlu olarak yapılmış harika bir tasarım.

Burada örnek anlatımda lila renk kullanılarak yapılmış bu motifi tek renk yapabileceğiniz gibi renk renk ipler kullanarak da bu motifi yapabilirsiniz. Oda dekorasyonunuza uygun renkler seçerek bu motifi yapabilirsiniz. Yapılan her bir motifin birleştirme kısmı için de farklı bir renk seçip daha şık ve gösterişli bir uyum elde edebilirsiniz.

Çiçek motifli yatak örtüsü modeli yapımı için orta kalınlıkta lila renginde bir bebe yünü kullanılmış. Tığ olarak ise 5 mm lik tıp kullanılmış. Elinizde kalan orta kalınlıkta ipleriniz varsa bunları de değerlendirerek bu motifi yapabilirsiniz.

Bu motifi gördükten sonra zor bir model olduğunu düşünebilirsiniz. Ama aslında oldukça basit bir model. Video içerisinde detaylı bir anlatım yapıldığı için zorlanmadan modeli çıkartabilirsiniz. Ayrıca yapılan her bir motifin nasıl birleştirileceği de video içerisinde açıklanmış.

Çiçek motifli yatak örtüsü modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaymak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu