ÇEYİZLİK ÜZÜMLÜ PATİK YAPIMI

Çok şık çeyizlik üzümlü patik modeli

Sizlere çok şık ve çeyizler içerisine eklenen farklı patik modellerini göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim patik modeli üzümlü patik modeli. Çeyiz hazırlıkları yapanlar mutlaka bu modele göz atmalılar.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar renk renk farklı patikleri işleyerek çeyizleri içerisine ekliyorlar. Bu üzümlü patik modeli de yine çeyizler içerisine eklenecek bir model.

Çeyizlik üzümlü patik modeli yapımı için burada tek renk bir ip kullanılmış. Bu şekilde tek renk ipler ile çok şık duracaktır. Burada kullanılan ip markası Bonbon lüx patiklik ip. Tığ olarak ise 6 numara tığ kullanılmış.

Üzümlü patik modeli ön kısımdan başlanarak yapılıyor. Tığ ile yapılan bir patik modeli olduğu için tığ işi bilen herkes kolaylıkla bu patikleri yapabilirler.

Patiğin uç kısmında trabzan ile başlanarak 7 sıra yapılmış. 7. sırada toplamda 50 tane trabzan yapılmış. Buradan sonra ise modelin kurulumuna geçilmiş.

Sizin için ilk video içerisinde bu patiğin detaylı yapım aşamalarını gösteren bir video sunacağım. Modelin yapım aşamaları bu videoda detaylı bir şekilde ve dikkat edilmesi gereken kuralları ile anlatılmış.

Daha sonra ikinci videoda ise patik ucunu yapmayı bilmeyenler için buranın yapılışını gösteren video sunmak istiyorum. Bu video sayesinde tığ işi patik modeli için nasıl başlamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik üzümlü patik modeli için ve patiğin başlangıç kısmı için aşağıdaki videoları takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCAV_N2k8ZODJYVnKh0PhlwA

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu