ÇEYİZLİK ÜZÜMLÜ LİF MODELİ

Üzümlü lif modeli yapımı

Bugün sizlere son zamanlarda sıklıkla karşılaştığım bir lif modelini göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını video ile sunacağım çeyizlik üzümlü lif modeli şu günlerde en çok karşılaştığım ve çok beğendiğim modellerden birisi. Yapım aşamasını da bulduğum bu lif modelini sizlere sunmak istedim.ÇEYİZLİK ÜZÜMLÜ LİF MODELİ

Çeyizlik üzümlü lif modeli renkleri ve görüntüsü ile dikkat çeken çok şık bir model. Mutlaka çeyizleriniz içerisinde bu lif modelini eklemelisiniz. Lif yapıp satanlarda bu lif modelini yaparak el işleri arasına eklemeliler. Çünkü son zamanlarda oldukça popüler olan bir model bu.

Çeyizlik üzümlü lif modelinin taban kısmında klasik bir lif modeli kullanılmış. Lifin asıl önemli ve gösterişli kısmı yapılan üzümleri. Burada yapılan örgü işlemi ile çok güzel bir görüntü oluşmuş. Ayrıca yapraklar ile de model tamamlanmış.

Lif modelinde burada üzümleri yapmak için nar çiçeği renginde bir lif ipi kullanılmış. Ben bu modelin yapımında üzümlerin mor ile yapılanını da gördüm. Mor renkte çok şık durmuştu. Bence beyazın üzerine bu şekilde kırmızı, mor, mavi, fuşya gibi canlı ve dikkat çeken renkler eklenirse model çok şık duracaktır.

Çeyizlik üzümlü lif modeli için beyaz, yeşil ve nar çiçeği renginde lif ipleri kullanılmış. Tığ olarak ise 5 numara tığ kullanılmış.

Çeyizlik üzümlü lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.